Flatangernytt
3 minutter lesetid

Verv en venn – bli gjort krus på!

Obs! Artikkelen er mer enn ett år gammel.

Hvis du verver en ny abonnent til Flatangernytt, vil du få et av våre eksklusive krus i premie!

Flatangernytt ble relansert som abonnementsavis før jul. Siden har antall abonnenter gått jevnt og trutt oppover. Vi har nå passert 620.

Endringen som ble gjort før jul, blant annet ved at vi fikk flere inn på eiersida, har gjort det mulig å produsere mye mer stoff enn før.

Responsen fra leserne har vært overveldende, og det inspirerer oss til å stå på videre.

Avgjørende år

Dette året er avgjørende for om vi får på plass en økonomi som gjør at Flatangernytt kan fortsette også neste år.

Målet er å oppnå pressestøtte fra 2022. Men da må vi dokumentere minimum 750 helårsabonnement i år.

Det vil si at et abonnement som ble tegnet 1. januar og varer hele året, regnes som ett helårsabonnement. Hvis abonnementet tegnes 1. juli, regnes det som et halvt. Derfor trenger vi flere enn 750 for å få et høyt nok snitt for året.

Saken fortsetter etter annonsen

Det hårete målet vi har satt oss, er 1000 abonnenter. Vi er godt på vei, men trenger din hjelp!

Du som kjenner oss, er den beste ambassadøren. Snakk med venner og bekjente, utflytta flatangringer, statlendinger, setringer, hyttefolk og andre med tilknytning til vårt område.

Hvis du verver en abonnent, vil vi at du sender oss en epost og forteller hvem du har vervet. Straks den nye abonnenten har blitt fullt betalende abonnent, vil vi sende deg et av våre nye krus med Flatangernytt-logo.

Melding sender du til: ovemagne@flatangernytt.no

Lykke til – og husk det koster bare 4 kroner å bli kjent med oss.

Ove Magne Ribsskog
redaktør